JAcomp s.c. systemy informatyczne - Usługi informatyczne opole,obsługa mMedica NFZ

Uwaga: Do uzywania zawansowanych opcji tej strony musisz miec jave.

Promocje arrow Usługi NFZ
Usługi NFZ Drukuj Email
Przypominamy o obowiązku wykupienia przez wszystkich świadczeniodawców oprogramowania umożliwiającego rozliczenia w formatach otwartych z NFZ. Obowiązkiem tym objęci są wszyscy świadczeniodawcy posiadający umowy z NFZ. Termin przejśca na system otwarty aktualnie jest przesunięty z 01.01.2008 na 30.04.2008 co jednak zawsze może ulec zmianie ;-)
 
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwań i potrzeb chcielibyśmy zaproponować rozwiązanie tego problemu poprzez wdrożenie nowoczesnego i funkcjonalnego oprogramowania firmy ABG S.A. oraz Kamsoft. Firmy ABG S.A. i Kamsoft są liderami, w sektorze oprogramowania dla Służby Zdrowia. Więcej o ABG S.A. - Więcej o Kamsoft.
 
W szczególności pomożemy państwu w: 
  • doborze oprogramowania oraz ilości potrzebnych licencji,
  • przeprowadzimy pełne wdrożenie systemu jedno lub wielostanowiskowego,
  • przeprowadzimy szkolenie personelu z podstawowej obsługi mMedica lub KS-PPS,
  • zapewnimy pełną obsługę serwisową nad państwa oprogramowaniem,
  • zapewnimy sprawne działanie infrastruktury informatycznej w Państwa placówce,
  • na życzenie przejmiemy od państwa ciężar prowadzenia rozliczeń z NFZ,
  • w razie potrzeby pomożemy w doborze markowego sprzętu komputerowego, który będą mogli Państwo nabyć w naszej firmie w najniższych cenach na rynku.
 
Firma JAcomp s.c. jest autoryzowanym partnerem firm ABG S.A. oraz Kamsoft. Posiadamy pełne uprawnienia serwisowe, wdrożeniowe jak i na obsługę oprogramowania tych firm. Jesteśmy jedynym partnerem firmy Kamsoft do serwisowania oprogramowanie KS-PPS w województwie Opolskim oraz jednym z niewielu do obsługi programów aptecznych KS-AOD, KS-AOW.