JAcomp s.c. systemy informatyczne - Usługi informatyczne opole,obsługa mMedica NFZ

Uwaga: Do uzywania zawansowanych opcji tej strony musisz miec jave.

Promocje arrow O firmie
O firmie Drukuj Email

JAcomp to firma świadcząca usługi z zakresu informatyki oraz e-marketingu. Dzięki zdobytemu wcześniej doświadczeniu, zapewniamy wykonywanie powierzonych nam zadań na najwyższym poziomie. Korzystamy z najnowszych technologii, standardów oraz własnych rozwiązań za pomocą których poprawiamy wydajność Twojej pracy i umocnimy twoją pozycję na rynku.


Usługi przez nas wykonywane to przede wszystkim informatyzacja małych i średnich przedsiębiorstw, zaczynająca się na zakupie sprzętu oraz oprogramowania a kończy na przygotowaniu pracowników mających na celu korzystanie z komputerów szybciej i efektywniej. Pełen zakres usług znajduje się w dziale usługi.


Usługi NFZ czyli dla sektora medycznego, opierają się o wdrożenia systemów do rozliczeń w formacie otwartym z Narodowym Funduszem Zdrowia. Jednakże sytuacja ciągle zmieniających się przepisów dotyczących, tych właśnie systemów poszerzyła zakres naszych usług o rozliczenia za pomocą wciąż istniejącego Pakietu Świadczeniodawcy. Na życzenie klienta prowadzimy rozliczenia za niego, co sprawia zupełne odciążenie go od uczenia się nowych rzeczy związanych z elektronicznym przesyłem danych. Dla klientów podlegających pod Opolski oddział NFZ zadawalająca może być siedziba naszej firmy, która znajduje się zaledwie 25m od budynku Opolskiego NFZ`u.